Предприятие Изыскатель 91 реализует сельскохозяйственную технику, такую как «Петкус Гигант К- 531», протравливатель семян универсальный «ПС-10А» и Очиститель вороха самопередвижной «ОВС-25». Мы предлагаем разнообразные комплексные решения для применения в сельском хозяйстве и промышленности. Мы стремимся максимально удовлетворить требования клиентов, опираясь на опыт и знания наших специалистов.
тел.:  +38 (050) 508-44-18
         +38 (050) 505-95-34
E-mail: petkus1977@ukr.net

ПС-10А

Предназначен для увлажненного протравливания семян зерновых, бобовых и технических культур водными суспензиями средств защиты растений.

Петкус "Гигант" К-531

Предназначена для подготовки семян зерновых и масличных культур к посеву и калибровки.

ОВС-25

Предназначен для очистки поступающего с поля зернового вороха

О нас

19-01-2012, 22:35
Підприємство «Изыскатель 91» реалізує таку сільськогосподарську техніку, як універсальний протруювач насіння «ПС-10», «ПС-10А», «ПС-10АМ».
Окрім цього, Ваші протруювачі приймаються на ремонт у будь-якому технічному стані.
Наші переваги:
- Досвід роботи з виробництва протруювача – понад 15 років;
- Ви можете отримати технічну консультацію з приводу експлуатації придбаної раніше у нас техніки;
- Наші протруювачі виготовлені із нержавіючої сталі, що є головною перевагою серед інших виробників, тому що певні частини ПС-10 схильні до корозії;
- До нас можна звертатися з питань монтажу, підбору решіт, запчастин, а також скористатися нормативно-технічними документами;
- Можливі будь-які варіанти оплати;
- Наше підприємство займається доставкою, навчанням персоналу, що обслуговує техніку, а ще забезпечує запасними частинами та комплектуючими.
Ми прагнемо максимально якісно задовольнити вимоги клієнтів, спираючись на знання та досвід наших спеціалістів.
Ми налагодили продаж та постачання техніки у всі області України. Але, на жаль, на тимчасово окуповані території доставка поки що неможлива. На всі інші області логістичні послуги можуть займати більше часу, ніж раніше.